NUK  • NUK Trendline Susam Sokağı Silikon Emzik
  • NUK Trendline Susam Sokağı Silikon Emzik

NUK Trendline Susam Sokağı Silikon Emzik


  • Özel NUK şekli- çene gelişimini destekler.

  • Anatomik olarak tasarlanmış emzik arkaları yüksek kalitede sentetik malzemeden üretilmiştir.

  • Silikon emzik ucu

  • No2:6-18 aylık bebekler için; No3:18+ aylık bebekler için uygundur.

  • 6-36 m


NUK Trendline Susam Sokağı Emzik, özel NUK şekli ve çeneye tam uyumlu silikon emzik ucu

Susam Sokağı pek çok nesilin bildiği ve takip ettiği bir televizyon programıdır. Ebeveynler bu karakterlerle büyümüştür ve şimdi de çocukları ile birlikte keyifle izlemektedirler. Edi, Büdü ve Kurabiye Canavarı gibi karakterlerin popülerliği yıllardır hiç azalmadan süregelmiştir. Şimdi NUK da sınırlı sayıdaki ürünlerinde bu karakterleri yıllardır test edilmiş NUK kalitesi ile bir arada sunmaktadır.

Bebeklerin tekmeleri, objeleri kavramaları ve başlarını kaldırmaları kadar emzik emmeleri de günlük  "egzersiz" çalışmalarının bir parçasıdır. Çünkü tıpkı diğer kaslar gibi yüzlerindeki kasların da gelişmeleri gerekmektedir. Dillerinin çevikleşmesi, çene kaslarının ve damak kaslarının gelişmesi onların ilerideki nefes alma, beslenme ve hatta konuşma şekillerini direkt etkiler. 

NUK TrendlineSusam Sokağı Silikon Emzik, bebeklerin çenelerine göre özel üretilmiştir. Anatomik olarak tasarlanmış emzik arkaları yüksek kalitede sentetik malzemeden üretilmiştir ve farklı renk ve desende sunulur. Tüm NUK emzikleri gibi havanın kanaldan dışarı çıkmasını sağlayan NUK Air (hava) Sistemi bulunmaktadır. Emzik ucu ağız içerisinde yeterince düzleşecek kadar yumuşaktır. Böylelikle doğru çene gelişimini destekler. Silikon, ısıya dayanıklı, doğal tat ve kokuya sahip, elastik ve yumuşak bir malzemedir.

NUK Trendline Susam Sokağı Silikon Emzik, kaynamaya dayanıklı, şeffaf, pürüzsüz yüzeyli ve hiçbir zararlı madde içermeyen bir malzemedir. Güvenle çocuğunuza verebilirsiniz. 

Sağlıklı bir ağız gelişimi için:

NUK Trendline Susam Sokağı Emzikler – küçük şampiyonlar için neşeli arkadaşlar.