NUK        “Çünkü bu küçük varlık,bizim
          en büyük
          varlığımız.”

NUK. Understanding Life

50 yıldan uzun süredir her günümüzü ebeveynlerin hayatını kolaylaştıracak ve çocukların sağlıklı bir şekilde gelişmesini destekleyecek yeni çözümler araştırmakla geçiriyoruz. Araştırmalarımızda öncelikle siz anne ve babaların, daha sonra da ebeler, doktorlar, diyetisyenler gibi farklı alanlarda uzmanların görüş ve tavsiyelerine güveniyoruz. En büyük ilhamı doğal anne yapısından alıyoruz. Bunun en güzel örneği, tıpkı emzirirken annenin göğüs ucunun aldığı şekil gibi asimetrik şekilli üretilmiş olan biberon emziklerimizdir.

Ancak en önemli ilham kaynağımız, sağlıklı ve mutlu bir şekilde gelişimlerini destekleme niyetiyle yola çıktığımız çocuklarımız. NUK ürünleri bebeğin doğumundan anaokuluna gideceği yaşa kadar gelişim süreçleri göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. NUK ürünleri ile başlangıçtan itibaren çocuğunuz için daima en iyi çözümü kullandığınıza emin olabilirsiniz.

İlham Kaynağımız: Çocuklar

Doğumdan kreşe kadar...

Understanding Children

Bebeklerin ilk günden itibaren neye ihtiyaç duyduklarını anlamayı hedefliyoruz. Üç aylık bebeklerin ihtiyaçları, yeni çıkan dişleriyle mücadele eden 8 aylık bebeklerden daha farklıdır. Çocukları, bebekleri ve onların gelişim aşamalarını tamamen inceleyip anlayarak, size doğru çözümlerle gelmek istiyoruz. Ürünlerimizi tasarlarken her zaman çocuklardan ilham alıyoruz. Ürünlerimiz, birbirlerini tamamlayan ve çocuğunuzla büyüyen, ona anaokuluna kadar eşlik eden niteliktedir.

İşimizin en iyi yanı: Her yeni doğan çocukla beraber yeni şeyler öğreniyoruz. 1956’da şirketimiz kurulduğundan bu zamana, sadece Almanya’da 50 milyonu aşkın çocuk dünyaya geldi. O zamandan beri pek çok ebeveyn NUK ürünlerini güvenle kullandılar ve hala bize güveniyorlar.

İlham kaynağımız: Ebeveynler

Ve günlük rutin bir anda bir maceraya döner...

Understanding Parents

Çocuklar doğuştan her şeye açık olarak dünyaya gelirler. Ve yeni ebeveynler binlerce yeni soruyla baş başa kalırlar. Biz bunu anlıyoruz ve üstlendikleri yeni rollerinde ebeveynlere yardımcı olmak istiyoruz. Anne ve babaların günlerini kolaylaştıran ürünlerle çocuklara sağlıklı bir gelişim sağlamayı amaçlıyoruz. Bunun dışında yardımcı servislerle ebeveynlerin farklı sorularını da yanıtlamayı amaçlıyoruz. Örneğin, “Yardım&Destek” sayfalarımızda, dönemlere göre sıralanmış pek çok bilgiler ve uzmanlar tarafından paylaşılan öneriler sunuyoruz. Bunun dışında ürünlerimiz ile ilgili sorularınız için "iletişim" sayfamızda vermiş olduğumuz irtibat bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. 

İlham Kaynağımız: Doğa

NUK markasının temeli...

İlham Kaynağımız:Doğa

Ürünlerimizi geliştirmek için doğa bize en iyi fikir ve önerileri sunar. Biz de doğaya çok dikkat ediyoruz: Örneğin, 50 yıl önce annelerin göğüs uçlarının, emzirme sırasında bebeklerin ağız yapısına kusursuz bir biçimde uyan bir şekil aldığını keşfettik.

Bu modeli baz alarak, ilk asimetrik emziği geliştirdik. Bu ürün hatalı çene gelişimi, çarpık diş gibi oluşumları önleyerek, ağız gelişimine yardımcı olacak şekilde ortodontik bir biçimde geliştirilmiştir. Böylece emzik ve biberon emziklerimiz sadece çocukları değil, aynı zamanda ebeveynlerin de içini rahatlatıyor.

Bilmekte fayda var