NUKSiz
   biriciksiniz.

Nuk Understanding Life

MedicPro

Özel Çocuklar İçin Özel Ürünler

NUK soothers for clinics with neonatal wards

Her çocuk dünyaya doğru zamanda ve en sağlıklı haliye gelecek kadar şanslı olmayabilir. NUK, doğumdan sonra emme konusunda yardıma ihtiyaç duyan çocuklar için özel ürünler geliştirdi. Bu ürünler Alman hastanelerinin yeni doğan servislerinde yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Bizim en büyük amacımız çocukların doğumdan itibaren sağlıklı gelişmelerine yardımcı olmaktır. MedicPro ürünleri tıbbi profesyonellerle iş birliği içerisinde ve yüksek kalite standartlarını karşılayacak biçimde uzun uğraşlar sonucunda üretilmeye başlanmıştır. En önemlisi de NUK klinik ürün grubundan biberon emzikleri tüm Alman kliniklerin %95'inde kullanılmaktadır.

Prematüre Bebekler için Emzikler ve Biberon Emzikleri Nasıl Tedarik Edebilirim?

NUK Soother for Premature Babies

Her yıl sadece  erken doğumla binlerce bebek dünyaya geliyor. Beden ağırlığı 1.750 gramdan daha az olan bu küçük ve prematüre bebeklerin mümkün olduğu kadar hızlı bir şekilde emmeyi öğrenmeleri gereklidir. Böylece kolay ve sağlıklı bir şekilde beslenebilirler ve hızla büyüyebilirler. MedicPro, yıllardır bu özel ve prematüre bebeklerin anatomik ihtiyaçlarına odaklanarak en uygun emzikleri ve biberon emziklerini sunar. 

NUK prematüre bebeklere özel olarak  prematüre emzikler üretmektedir. Bu prematüre emzikler medikal ürünler kapsamında olduğu için, ebeveynlerin direk teslim alması söz konusu değildir. Bu ürünleri tedarik etmek için bazı özel şartların yerine getirilmesi şarttır. 

  • Tüketici taahütnamesinin doldurulup, doktor tarafından imzalanıp, kaşelenmesi gerekmektedir. (Taahütname bizimle iletişime geçtikten sonra tarafınıza iletilecektir.)
  • İlgili Banka numaralarına 20 TL ödeme yapılması gerekmektedir. (Banka Hesap numaralarını bizimle iletişime geçtikten sonra tarafınıza bildirilecektir.)
  • Taahütname  ve Dekont mail ya da faks ile tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.
  • Tüm bu şartlar sağlandıktan sonra ürün ilgili doktora gönderilecektir.

Daha Kapsamlı bilgi için 0212 211 74 00 arayabilir ya da info@ataknet.com'a mail gönderebilirsiniz.

 

 

 

Yarık Damak ve Yarık Dudak Biberon Emziğini Nasıl Tedarik Edebilirim?

Bu ürünler özellikle erken doğumlarda görülen yarık damak ve yırtık dudak sorunu için üretilmiştir. Ülkemizde özellikle akraba evlilikleri nedeniyle bu sorun sıkça görülmektedir. Bebeğin damağının ortada birleşmesi ve beraberinde dudaklarının düzgün bir biçimde oluşması hamileliğin son aylarında gerçekleşir. Bu nedenle çok erken doğumlarda veya bir takım gelişim sıkıntılarında bebeklerin damakları birleşmemiş olarak doğmaları görülmektedir. Bu bebekleri normal bir biberonla beslemek, veya emzirerek beslemek mümkün değildir. Bu nedenle bizim yarık damak ve yırtık dudak biberon emziklerimiz yarık damaklı veya yırtık dudaklı doğan bebeklerin beslenebilmesi için hayati derecede önemli ürünlerdir.

Bu ürünler Medikal ürünler olduğu için Doktor reçetesi ile ilgili doktorlara teslim edilebilmektedir.

Yarık damak biberon emzikleri tedarik etmek için aşağıdaki şartların yerine getirilmesi gerekmektedir.

  • Doktor tarafından hazırlanan Yarık Damak Reçetesi 
  • Doktor'un adı, çalıştığı hastane adı ve açık adresi , bebeğin adı ve soyadı belirtilmelidir.
  • Aşağıda belirtilen hesap numarasına 35 TL yatırılarak, Bolluca Çocuk Köyüne bağışta bulunulması gerekmektedir.

Garanti Bankası Metro- Mecidiyeköy Şubesi(723)

  • Hesap adı: Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı

    Hesap No: TR28 0006 2000 7230 0006 2996 62 

Tüm bu bilgiler , reçete ve bağış dekontu info@ataknet.com adresine mail olarak ya da 0 212 288 00 91 nolu numaraya faks çekerek, gönderilmesi gerekmektedir.

Tüm bu işlemler tamamlandıktan sonra, ürün ilgili doktora bebeğiniz adına kargolanacaktır.

Önemli Not: Yarık damak biberon emziklerinin ucunda delik bulunmamaktadır, Bebeğin damağındaki yırtığa göre doktor tarafından delinmektedir. Bu yüzden sadece doktor reçetesi ile doktora gönderilebilmektedir. Aksini lütfen teklif etmeyiniz!

 

 

 

 

Yarık damak biberon emziği bebeklerin doğal emme refleksini arttırır. Bu ürünlerde beslenme deliği bulunmaz. Böylece çocuğunuzun ağız yapısına uygun olarak doktorunuz tarafından delik açılabilir. Tıbbi ürünler gamında yer alan bu emzikler çok yüksek standartlara uygun olarak doğal kauçuktan üretilmiştir. Bu biberon emziğini tüm biberonlarla kullanabilirsiniz.