NUK


play-pause

Klicken Sie Für
      Produktinfos
  einfach auf die Icons.

NUK Ölçü Konsepti

Yaşamın her aşamasına ideal uyum sağlama

NUK, her yaş grubu çocuk ve her çeşit yiyecek için doğru boyutlu biberon emzikleri tasarlamaktadır. Emzik ve biberon emzikleri çocuğun yaşamının her dönemindeki ağız boyutuna, başka bir deyişle çocuğun çene gelişim seviyesine, ideal uygunlukta olmalıdır. Araştırmacılarımız ve uzmanlarımız, bir çocuğun 0 ila 36 yaş arasındaki damak değişimini incelemiş ve aldığı sonuçların ışığında biberon emziklerini en ideal 4 yaş grubuna ayırmıştır.

NUK Boyut Sistemi, iki ayrı biberon emziği boyutunu farklı yiyecek grupları için iki ayrı emzik deliğine göre belirlemiştir: Numara 1, 0 ila 6 ay arası bebekler için. Numara 2, 6 ila 18 ay arası bebekler için uygundur. Emzik deliği boyutları S, M ve L (küçük, orta, büyük) olmak üzere süt (su, çay vs) ve püreler için çeşitli boyutlara sahiptir.

Dört emzik grubu, sadece Genius ürün gamında bulunmaktadır. İlk grup, 0 ila 2 aylık hassas ve prematüre bebekler için uygun olan Numara 0'dır. Diğer tüm NUK emziklerde de bulunan Numara 1, 0 ila 6 aylık bebekler için; Numara 2, 6 ila 18 aylık bebekler için; Numara 3 ise 18 ve daha üstü bebekler için tasarlanmıştır.

Bilmekte Fayda Var...