NUKNUK Ev Temizlik Ürünleri

Süt, havuç püresi ve meyve suları gibi bazı gıdalar, iş kıyafetlerden veya yerlerden temizlemeye geldiğinde anneler için ciddi bir sıkıntı haline dönebilir. Çocukların sağlıklı bir şekilde gelişmesi için temizlik ve hijyen çok önemlidir. Ancak bu temizliği kimyasal kullanmadan yapmak daha da önemlidir.

İşte tam da bu nedenle NUK ev temzilik ürünlerini geliştirmiştir. Tüm ürün gamı doğal, hassas, dermotolıjik olarka test edilmiş ve aynı zamanda yüksek temizleme gücüne sahip, kalıntı bırakmayan deterjanlardan oluşmaktadır.

Biberonları ve diğer her şeyi temizlemek.

NUK Emzik ve Biberon Temizleyici

Bebeklere karşı nazik, etkili temzilik: NUK Emzik ve Biberon Temzileyici. 

Biberonların, biberon emziklerinin ve göğüs pompalarının tam anlamıyla temiz ve hijyenik olması için tamamen doğal maddeler ve enzimler kullanarak NUK EMzik ve Biberon Temizleyicisini geliştirdik. Böylelikle biberonlar ve aksesuarları hiç bir kalıntı kalmadan tamamen temiz. 

NUK Emzik ve Biberon Temizleyici

Bebek kıyafetlerini yıkamak.

NUK Sıvı Çamaşır Deterjanı 750ml

Lekelere karşı güçlü, cilde karşı hassas:
NUK Sıvı Çamaşır Deterjanı ve Leke Çıkarıcı Sprey. 

Püre, meyve ve süt lekeleri ile sızdıran bebek bezleri artık bir sorun değil. NUK Sıvı Çamaşır Detarjanı ve Leke Çıkarıcı Sprey ile bebeklerinizin tüm kıyafetleri ve evinizdeki tüm tekstil ürünleri artık hem temiz hem de güvenli. Tamamen doğal malzemeler ve enzimler ile üretilmiş olan bu sıvı çamaşır deterjanı etkili ve cilde hassas bir temizlik sunuyor.

NUK Sıvı Çamaşır Deterjanı

NUK Leke Çıkarıcı Sprey

Temizlik

Yer ve diğer yüzeylerin temizliği için endişelenmeyin: NUK Sıvı Yüzey Temizleyici. 

Bebeğinizin yerlerde dolaşması veya bir yüzeyden aldığı çıngırağını ağzına götürmesi NUK Sıvı Yüzey Temizleyicisi ile artık bir sorun değil. Bu etkili temizlik ürünü, kir ve tozları, yemek lekelerini etkili ve güvenli bir şekilde temizlemenizi çok kolaylaştıracak. Tamamen doğal malzemelerden ve enzimlerden üretildiği için bebeğinizin kimyasallara maruz kalmayacağından emin olduğunuz, huzurlu bir temizliğe ulaşabilirsiniz. 

NUK Sıvı Yüzey Temizleyici

Bilmekte fayda var