NUK„Sen eğlenirken 
       ben dinleneyim.“

NUK. Daha İyisi Yalnızca Annesi

Uygulamalar – Tabletler, akıllı telefonlar ve akıllı ebeveynler için

NUK Apps for iPhone & Co.

Günümüzde evde ya da dışarda akıllı telefonlarla her şey parmaklarınızın ucunda. Bu da özellikle uygulamaları ebeveynlerin en iyi arkadaşlarından biri yapıyor. NUK çocuğunuz için indirebileceğiniz keyifli ve pratik uygulamalar sunuyor. Buradan ücretsiz ve kolaylıkla indirebilirsiniz. İyi keyifler!

Ufaklıklar için keyifli yapbozlar

NUK- Yapboz uygulaması

Bu eğitici NUK yapbozlar çocuklarınızın eğlenerek el becerilerini geliştirmelerine fayda sağlar. Çiftlikte yapbozunda horoz, domuz ve traktör doğru yere yerleşebilmek için bekliyor. Su altı dünyasında ise penguen, oyuncu ayıbalığını ve tombul kirpi balığını ziyaret ediyor.

Her bir sahneye ilginç sesler eşlik ediyor. Çocuğunuz bir parçayı yerine yerleştirdiğinde ödül olarak komik bir ses çıkıyor. Çiftlikte horoz ötüyor, domuz homurdanıyor ve traktör sesi duyuluyor. Su altı dünyasında ise balıklar yarışırken baloncuklar çıkarıyor.

NUK yapbozlar çocuğunuzun sesler ile görüntüleri eşleştirmesini sağlarken aynı zamanda izleyerek, dinleyerek, dokunarak ve reaksiyon alarak motor becerilerini geliştirmesine de yardımcı oluyor. Bu oyunlar çocuğunuzun küçücük elleri ile kolaylıkla başarabileceği ve çok keyif alabileceği şekilde hazırlanmış olsa da onların gerçek oyuncaklar ile de oynadığından emin olmanızı tavsiye ederiz. 

Not only does the NUK Puzzle App let you and your child match pictures and sounds, it can help with the development of your child’s fine motor skills: by watching, touching, reacting and listening. Specially for little children: the simplified way the puzzle pieces fit into place. This means that even very small hands are quick to achieve successful results. Make sure that your child also plays with “real” toys.

Ücretsiz uygulamanızı buradan indirebilirsiniz: Open the free app in the iTunes Store

21. Yüzyıl Bebek Çıngırağı

NUK Bebek Çıngırağı Uygulaması

Bebeğinizin ve küçük çocuğunuzun yüzündeki mutlu gülümsemeyi yakalamak ister misiniz? NUK Bebek Çıngırağı ile bu çocuk oyuncağı! Sadece iPhone veya iPod Touch cihazınızı açın ve sallayın. Ufaklığınızın ilgisini mutlaka çekecektir. 

NUK Bebek Çıngırağı uygulaması, farklı şekiller ve sesler içerir. Böylece çocuğunuz sıkılmadan tekrar tekrar oyanayabilir.

Buradan ücretsiz ve kolayca indirebilirsiniz: Open the free app in the iTunes store