1

Bebek Bakım Ürünleri

Bebeğinizi kucağınıza aldığınız ilk andan itibaren pek çok farklı duyguyu aynı anda yaşarsınız. Bebeğinizin sağlığı ve bakımı için hassas yapılarına özel ürünler tercih etmek gereklidir. Bebek bakım ürünleri konusunda doğru ürünler tercih edildiği zaman bebeğinizin bakımı konusunda hayatınız kolaylaşacaktır.

Yavrunuzu büyütürken seçilen bebek ürünleri bebek için fayda gösterirken sizler için de hayatını kolaylaştıracak şekilde ürünler olacak.

Bebek Bakımına Yönelik Ürünler Neden Önemlidir?

Bebeğin cildi oldukça hassastır, yetişkin cildine göre oldukça ince ve cildin üst tabakasında yer alan yağ molekülleri azdır. Bu moleküllerin azlığından dolayı cilt kullanılan ürünleri kolay emer. Bu maddelerden bebekler oldukça hızlı etkilenmektedir. Bebek bakım ürünleri ile ilgili tercih edilen ürünler; bu nedenle kimyasal içermeyen, saf ürünler olmalıdır. Aksi durumlarda bebeğin cildinde tahriş, kızarıklıkların oluşumuna ya da alerjik reaksiyonlara neden olabilir.

Bebeğin bakımı ile ilgili olarak kullanılan ürünlerin içeriklerine dikkat edilmelidir. Bebeğin sağlığı ve cildi oldukça önemlidir. Bu ürünler, bebeğin cildi ile direk temasa geçeceğinden mümkün olduğunca saf ürünler olmalıdır. Belirlenen ürünler alkol, paraben ve kimyasal gibi sodyum sülfatlı olmamalıdır. Alınacak olan ürünlerin mikrobiyolojik kontrollerden geçirilmiş antialerjik yapılı ve sertifikalı ürünler olmasına özen gösterilmelidir.

Bebeklerin narin ciltlerini dış etmenlerden koruyup bakımını gerçekleştirmek doğru ürünler tercih edildiğinde kolay ve rahat olacaktır.

Bebek Bakımında Aradığınız Her şey Nuk Ürünlerinde

Nuk, çeşit çeşit bebek bakım ürünleri ile sizleri buluşturmakta. Vücut, yüz ve diş bakım ürünlerinden tutun da aklınıza gelebilecek tüm bebek bakım ürünlerine kadar ulaşabileceğiniz en doğru adres; Nuk.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
importScripts('https://sw.revotas.com/trc/api/service-worker.js');
Çerez Kullanımı

Sitemizi ziyaret ederek, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için kullandığımız çerezlere izin vermektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız