Bebek Suluk ve Beslenme

Anne sütü içeriğindeki besin değerleri ve büyük orandaki su kapasitesiyle bebekler için en doğru gıda seçeneği olduğu bilinen bir gerçektir. Fakat bir süre sonra anne sütünün yanı sıra ek gıda alınması için zorunluluklar oluşacaktır. Ek gıda tüketimine başlayacak bebeğin bütün beslenme alışkanlıkları eskisine göre değişim gösterir. Anne sütü bebeğin su ihtiyacını tamamen karşılayabilir. Ek besinler ise su tüketimine ihtiyaç oluşturacaktır. Bu değişim ise ebeveynlerin suluk ve beslenme araçlarını kullanmasını sağlar.

Bebek Suluk ve Beslenme Ürünleri

Bebeğiniz için bebek suluk ve beslenme ürün seçiminde bulunurken dikkat etmeniz gereken en önemli unsur bulunduğu yaş aralığıdır. Bebeğin motor becerilerine uyacak ve destekleyecek tarzdaki ürünler, güven içinde bebeğinizin gelişimine katkıda bulunacaktır. Bu durum iştahı olmayan veya yemek seçen bebekler için de oldukça önemlidir. Doğru davranış ve doğru ürünlerle beslenme vaktini sevdirebilir, bu durumu bir düzen çerçevesinde alışkanlık haline çevirebilirsiniz. Bebekler beslenmeye yeni başladıkları dönemlerde narin ve dışarıdan gelecek etkenlere karşı savunmasızdırlar. Bu durumdan dolayı doğru tercihlerde bulunmak oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Tercih edilen ürünler bebeği tehlikeye sokacak özelliklere sahip olmamasının yanı sıra kolayca kavrayabileceği, öğretici nitelikte olmalıdır. Güvenle kullanabileceğiniz çok çeşitli dizayn ve modellerde yaratılan Nuk bebek suluk ve beslenme ürünleri bebeğinizi güvende tutarak ebeveynlerin içini rahatlatırken onu büyümeye hazırlar.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
importScripts('https://sw.revotas.com/trc/api/service-worker.js');
Çerez Kullanımı

Sitemizi ziyaret ederek, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için kullandığımız çerezlere izin vermektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız