Diş Çıkarma Dönemi Kabusunuz Olmasın

Diş Çıkarma Kabusunuz Olmasın: Diş Kaşıma Çubuğu

Bebekler aynı dönemde diş çıkarmayabiliyor. Diş çıkarmanın genelde genlere bağlı bir düzeni olduğunu belirten Diş Doktorları, Ebeveynleri erken diş çıkaran bebeklerin de dişlerinin erken çıkabildiğini belirtiyor. Ortalama 6 ve 7. aylarda başlayıp aylarca devam eden zorlu süreç genel olarak hem bebek hem de aile için sancılı geçebiliyor. Bu dönemlerde Doktor tavsiyesi ile de kullanılabilecek Soğutucu Bebek Diş Kaşıma Çubuğu yardımınıza yetişebilir.

Anne ve bebeklerimiz diş çıkarma döneminde zorlu günler yaşayabilir. Sağlıklı bir bebek 6. ya da 7. aylarında diş çıkarmaya başlar ve aylarca süren bu dönem oldukça sabır ve şefkat gerektirir. Diş çıkarma genelde genetik yapıya uyarak çıkar. Yani Ebeveynlerin dişleri erken çıkmışsa, bebeklerinin de dişleri erken çıkabilir. Alınamayan uykular, ağrılardan gelen iç huzursuzluk, sağlık endişeleriyle geçecek olan bu zor dönemleriniz için bebeğinizin damak ağrılarını ve kaşıntılarını azaltacak onu yatıştıracak olan Soğutucu Bebek Diş Kaşıma Çubuğundan destek alabilirsiniz. Diş çıkarma dönemlerinde aynı zamanda ateş, ağrı, ishal, ısırma, salya akıtma, iştahsızlık, huysuzluk, uykusuzluk kulak kaşıma, çekiştirme, diş etinde kanama gibi belirtiler vererek huzursuzluğumuzu arttırabilir. Ancak bu konuda daha sakin davranarak Diş Doktoru ilaç tavsiyelerinin yanında, bizim de size önerebileceğimiz Soğutucu Bebek Diş Kaşıma Çubuğu desteği ile derdini ağlamaktan başka bir hiçbir şekilde anlatamayan bebeğinizin sıkıntısına destek olacaktır. Düşünün ki; sizde bir zamanlar bebektiniz ve sizde aynı ağrı ve sancıları çektiniz. Kâbus gibi geçebilecek bu dönemde, evinizin diğer bireylerine tek tavsiyemiz, bu süreçte annelerimizi yalnız bırakmadan onlara hem Psikolojik hem de Fizyolojik destektir. Bu dönemlerde en çok da yeni anne ve baba olan ebeveynlerimize karşı sorumluluklarımız büyüktür. Onlara karşı merhametimizi ve şefkatimizi eksik etmemeliyiz. Anne yada baba değilseniz, sizden empati yapılması beklenemez tabi ki ancak sevgi ve hoş görünüz ile sizler de anne ve babaya destek olurken kendinizi de bu konuda eğitmiş olursunuz.

Sevgili annelerimiz ve babalarımız zorlu süreçleri atlatırken, bebeğinizin dişleri sivri bir şekilde çıkmaya başlayacak ve sizleri ısırmak isteyecektir. Çoğu zaman hırslanarak ağlamaya başlayacaktır. Sakin olun çünkü teninizden istediği performansı alamayan bebeğiniz sizi de huzursuz etmeye başlamadan Soğutucu Bebek Diş Kaşıma Çubuğu ile bebeğinizin sıkıntılı dönemine pratik çözüm bulabilirsiniz. Bu dönemlerde annelerimize en büyük tavsiyemiz Doktorunuzdan da onay alarak, sakinliğinizi koruyabilecek bitki çaylarından içmeniz, uykusuzluk, düzensiz beslenmeden kaynaklı vitamin eksikliğinize de bol bol takviye almanızdır. Çünkü bebeğinizin yardımcısı sizken, önce siz önce bebeğiniz.

Etiketler: diş çıkarma, diş çıkarma dönemi
Mayıs 10, 2021
Listeye dön
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
importScripts('https://sw.revotas.com/trc/api/service-worker.js');
Çerez Kullanımı

Sitemizi ziyaret ederek, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için kullandığımız çerezlere izin vermektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız