Kauçuk Emzik

Ağzın doğru gelişimi için kauçuk emzikler ortondotik ve yumuşak biçimde tasarlanır. Son zamanlarda bebeklerin dillerinin hareket etmesi adına eğimli ve damaklı biçimde tasarlanan kauçuk emzikler, en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. Damaklı emzikler ortondotik şekilde geliştirilen emzik çeşididir. Nuk marka emziklerde, havanın emziğin içine girip çıkmasına ve böylelikle emzik ucunun yumuşak kalmasını sağlar. Bir başka model olan yeni doğan emzikler ise 0-2 aylık bebekler için kullanıma uygundur. Yeni doğan emzikler dilin doğru biçimde işlevini yürütebilmesine uygun tasarlanmıştır.

Nuk Marka Kauçuk Emzik

Aileler için bebek sahibi olacağını öğrenmek en güzel haberdir. Bu mutluluk ise kısa bir süre yerini tatlı bir telaşa bırakır. Eve yeni gelecek olan bebek için hazırlık yapılmaya başlanır. Uzun yıllar ebeveynlerin favorisi olan Nuk, bebeğiniz için tüm ihtiyaçlara karşılık veren bir markadır. Özellikle Nuk emzik modelleri ailelerin en çok kullandıkları ürünlerin başında gelir. Bebek için alışveriş yapılırken ilk olarak bebeğin sağlığına zarar vermeyecek materyallerden üretilen ürünler tercih edilmeli.

Örneğin; Nuk emzik modellerini ele alalım. Bu ürün bebeğin direkt olarak ağzına koyacağı bir şey olduğundan sağlıklı materyallerden üretilmiş olması ve kolay sterilize edilebiliyor olması oldukça önemlidir. Nuk'dan satın alınan tüm ürünler bebeğin sağlığı göz önüne alınarak üretilmiş ve paketlemesi yapılmıştır. Bebek alışverişinizde bir diğer önemli husus da onun konforunu düşünmenizdir. Nuk'un bu bakımdan oldukça başarılı olduğu bir gerçektir. Markamızın bütün ürünleri bebeğin mutluluğu ve konforu düşünülerek tasarlanmıştır.

Nuk Kauçuk Emzik Özellikleri

Ağız anatomisine uygun olan Nuk kauçuk emzik;

Canlı renkler ile physio yenilik olarak dinamizme sahiptir.

Üç farklı ölçüde yer alarak çocuğun büyümesi ile doğru orantılıdır.

Ergonomik yapısı sayesinde tükürük birikmesinden dolayı tahrişlerin önüne geçmek için özel tasarlanmıştır.

Nuk emzikler doğal emme iç güdüsünü kolaylaştırarak çocukların dil ve damak anatomisi ve fonksiyonel gelişimine katkıda bulunur.

Kauçuk emzik, dil ucunun doğru biçimde konumlandırılarak emme anında uygun çekiş ve doğru yutkunma adına küçük çıkıntıları bulunur.

Nuk emzik modelleri damak üzerinde emme gücünü doğru bir şekilde dağıtır.

Nuk kauçuk emzik ürünlerini bebeğiniz için gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi ve renk skalası ile kendiniz ve bebeğiniz için uygun olanı tercih edebilirsiniz. Dilediğiniz ürünü anında sepete ekleyip inceleyebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
importScripts('https://sw.revotas.com/trc/api/service-worker.js');
Çerez Kullanımı

Sitemizi ziyaret ederek, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için kullandığımız çerezlere izin vermektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız