< < Önceki Sayfaya Dön
Nuk FC Plus Karanlıkta Parlayan PP Learner 150ml
Nuk FC Plus Karanlıkta Parlayan PP Learner 150ml
Nuk FC Plus Karanlıkta Parlayan PP Learner 150ml
Nuk FC Plus Karanlıkta Parlayan PP Learner 150ml
Nuk FC Plus Karanlıkta Parlayan PP Learner 150ml
Nuk FC Plus Karanlıkta Parlayan PP Learner 150ml

Nuk FC Plus Karanlıkta Parlayan PP Learner 150ml (NB2 215326)

Fiyat : ₺515,00(KDV Dahil)

Bebeğinizin bağımsız olarak beslenmeyi öğrenmesi büyük bir başarı değil mi? Özellikle de gece! Karanlıkta Parlayan Alıştırma Bardağı, bebeğiniz büyürken hem size hem de bebeğinize büyük kolaylık sağlıyor.

Parlayan kısımlar bebeğin alıştırma bardağını anne babasını uyandırmadan bulmasını kolaylaştırıyor. Bunun için tek yapmanız gereken Karanlıkta Parlayan Alıştırma Bardağı ürününü bir lambanın altına veya güneş ışığına koymak. Özel malzemesi enerjiyi depoluyor ve bütün gece boyunca karanlıkta yumuşak bir parıltı yayıyor.

 

NUK First Choice Alıştırma Bardağı

NUK First Choice Alıştırma Bardağı (150ml - 6-18 Ay) bebeğinizin sizin yardımınız olmadan sorunsuz bir şekilde içmeye geçişini sağlamaya yardımcı olur. BPA içermeyen polipropilenden üretilen bardak, sıvı dökülmesine karşı dayanıklı, yumuşak bir silikon emziğe sahiptir. Anti-kolik özelliği sayesinde şişedeki basıncı eşitler ve daha az hava yutulduğu için gaz oluşumunu azaltmaya yardımcı olur.

 

Yüksek kaliteli, silikon ağızlıklı

NUK emzik uçları, yüksek kaliteli silikon malzemeden yapılmıştır, zararlı maddeler içermez. Şeffaf, pürüzsüz bir yüzeye sahiptir. Aynı zamanda kokusuzdur. Isıya dayanıklı olan ağızlık, kaynamaya karşı da dayanıklıdır.

 

Çocukların elleri için ergonomik sap

Kulplar, çocukların kolay kavrayabilmesi için ergonomik tasarlanmıştır. Bebeğinizi kendi başına beslenmeye teşvik eder.

 

Temizlemesi kolay ve yemek hazırlamak için ideal

BPA içermeyen polipropilenden üretilen 150 ml'lik bardak, silikon ağızlık, sızdırmaz halka, seyahat kapağı, koruyucu, sızdırmaz kapak ve ergonomik sap gibi denenmiş ve test edilmiş First Choice öğelerinden oluşur. Tüm parçaların şişeden çıkarılması ve temizlemesi kolaydır. Seyahat kapağı sayesinde içerisindeki sıvıyı sızdırmadan çantada taşınabilir.

NUK First Choice Alıştırma Bardağı aksesuarları diğer tüm First Choice serisi ile birlikte kullanılabilir. Almanya'da üretilmiştir.

*Karanlıkta parlama etkisi 8 saate kadar sürer.

NUK Karanlıkta Parlayan serisi, Avrupa güvenlik standardı EN14350 ile üretilmiştir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
importScripts('https://sw.revotas.com/trc/api/service-worker.js');
Çerez Kullanımı

Sitemizi ziyaret ederek, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için kullandığımız çerezlere izin vermektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız