NUK markasının ana firması olan MAPA GmbH, Almanya’nın Zeven şehrinde 165.000 m2’lik alan üzerinde 1947 yılında kurulmuştur. NUK, yaklaşık 60 yıl önce bebek bakım markası olarak hayatına başlamıştır. Bugüne kadar da kendisini, anne ve babaların hayatlarını kolaylaştırarak; bebeklerin sağlıklı gelişimlerine katkıda bulunmak için yenilikçi ve sağlıklı ürünler üretmeye ve geliştirmeye adamıştır.

NUK markasının doğuşu 1956 yılında Prof.Dr. W.Balters ve Dr. A.Müller’in ilk ortodontik emziği geliştirmeleri ile gerçekleşmiştir.

Emzirme sırasında anne göğsünün aldığı şeklin çene, damak, dil ve dudaklar arasında en ideal etkileşimi sağladığı ve doğumdan itibaren emzirmenin, çocukların ağız yapısının sağlıklı gelişiminde hatta daha sonra çocuğun konuşmasında bile olumlu etkisi olduğu görülmüştür. Böylece, NUK’un ortodontik yapısı (emzirme sırasında ki annenin göğsünün aldığı özel şekil) geliştirilmiştir. Tüm NUK emzik ve biberon emzikleri bu özel NUK şekli ile üretilmektedir.

NUK, emzik ve biberon emziği ile başladığı ürün gamını günden güne geliştirerek; doğumdan anaokuluna kadar gereken tüm bebek bakım ürünlerini ürün yelpazesine eklemiştir. NUK koleksiyonunda emzik, biberon, biberon emzikleri, eğitici bardaklar, beslenme yardımcıları, ağız ve diş bakım ürünleri, banyo ürünleri, emzirme ürünleri, elektronik ürünler ve annelerin en büyük yardımcısı olan dermatolojik testlerden geçerek bebekler için özel olarak üretilmiş temizlik ürünleri vardır.

NUK ürünlerinin tamamı en yüksek güvenlik standartlarının ve sıkı kuralların uygulandığı fabrikalarda Avrupa standartlarına uygun olarak özenle üretilmektedir. NUK ürünleri BPA içermez.

NUK, tüm annelerin içi rahat olsun diye; 110’un üzerinde ülkede önce onları dinleyip ihtiyaçlarını anladıktan sonra mükemmel ürünleri üretmek için çalışmaktadır. Uzun yılların tecrübesi, yenilikçiliğe ve ürün kalitesinin arttırılmasına yönelik yaptığı yatırımlar, yüksek güvenlik standartları ve tüketicinin ihtiyaçlarını karşılama arzusu NUK’un başarısının temelini oluşturmaktadır.

NUK ürünleri bebeğin doğumundan anaokuluna gideceği yaşa kadar gelişim süreçleri göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. NUK ürünleri ile başlangıçtan itibaren çocuğunuz için daima en iyi çözümü kullandığınıza emin olabilirsiniz.

NUK ürünlerinin Türkiye resmi distribütörü ATAK DIŞ TİCARET A.Ş.’dir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
importScripts('https://sw.revotas.com/trc/api/service-worker.js');
Çerez Kullanımı

Sitemizi ziyaret ederek, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için kullandığımız çerezlere izin vermektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız