PP Biberon

Bebeğin doğumundan itibaren geçen sürede çok farklı telaşlar başlar. Ebeveynlerin aklında bin bir türlü soru oluşur. Bunlardan bazıları da bebeğin beslenmesi ile alakalı durumlardır. Bebekler bir noktadan sonra anne sütü yerine geçebilecek gıda tüketiminde ya da anne sütüne ek olarak besin ihtiyacına gerek duyabilirler. Gıda tüketiminin bu noktasında, devreye biberonlar girer. Biberonlar bebeklerin doğduklarından beri alışık oldukları beslenme tarzını taklit ederek bir kopyasını oluşturur ve sıvı tüketimine yardımcı olur. Tüketilecek ek gıdaların hazırlanmasında ve saklanmasında rol alan bu araçlar, piyasada farklı çeşitlerde bulunurlar. İhtiyaçlarınız doğrultusunda değişik boy ve ham maddelerden üretilmiş biberonlar bulabilirsiniz. PP biberon çeşitleri de bunlardan biridir.

PP Biberon Nedir?

Kısaca pp biberon olarak kullanılsa da asıl ismi polipropilen’dur. Çoğu zaman ebeveynlerin ve tüketicilerin akıl karışıklığına sebebiyet veren bu madde, plastik ile aynı şey değildir. Düşünüldüğü gibi aynı özellikleri taşımaz. Bu madde ısıya ve kimyasallara olan dayanıklılığı ile bilinir ve birçok sektörde de bu yüzden oldukça sık tercih edilir. Polipropilen maddesi plastiğe oranla daha yüksek erime noktasına sahiptir. Bu yüzden içine konulacak sıcak yiyecek ve içeceklerin tahribatına maruz kalmaz. Bu ve benzeri durumlar plastiğin geliştirilmesiyle ortaya çıkmıştır ve getirdiği birçok fayda sayesinde kendine biberonlarda da yer bulmuştur.

PP Biberon Faydaları

PP biberon çeşitleri, gıda ile temasa uygun bir maddeden oluşturulmuştur. Bu madde herhangi bir temas sonucunda yapısının bütünlüğünü kaybetmeyerek sağlıklı bir kullanım oluşturur. Aynı zamanda sağladığı pek çok avantaj da göz önünde bulundurulmalıdır. Bu biberon çeşitleri, ısıya dayanıklı bir yapıya sahiptir. Böylece bebeğiniz için kaynattığınız su veya mamaları iç rahatlığıyla saklayabilir, sonradan kullanmak üzere bekletebilirsiniz. Kırılmaz ve hafif oluşu ise diğer avantajlardandır. Özellikle de bebeğinizin motor fonksiyonlarının gelişmesiyle birlikte, kendi başına biberon kullanımı sırasında bu özellikler hayati önem taşıyabilir. Hafif oluşu bebeğinizin gelişimini desteklerken sizin için de kolaylık sağlayacaktır. Aynı zamanda pp biberon çeşitleri cam biberonlar gibi bir tehlike unsuru değildir. Yapıları itibariyle kırılmayan bu biberon çeşitleri hem sizin hem de bebeğinizin güvenliğini sağlar. Böylece gönül rahatlığıyla bebeğinize biberonu verebilirsiniz.

Seyahat esnasında da en çok tercih edilenlerden olan bu çeşitler size fazladan bir yük yaratmayacaktır. Seyahat süreci boyunca içindeki mamayı güvenle koruyacak, temizlik konusunda sıkıntı çıkartmayacaktır. Hijyeninin sağlanması oldukça basit olan bu modellerde ısıya dayanıklılığı ile sıcak su kullanımından kaçınmaya gerek kalmayacak ve bebeğiniz için temiz bir kullanım oluşturabileceksiniz. Bebeğiniz için her şeyin iyisini seçerken biberon konusunda da Pp biberon modellerine içtenlikle güvenebilir ve avantajları ile günlük yaşamınıza kolaylık sağlayabilirsiniz. Nuk’un oluşturduğu yenilikçi ve farklı biberon modellerini inceleyerek siz de aradığınız ürünü istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda bulabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
importScripts('https://sw.revotas.com/trc/api/service-worker.js');
Çerez Kullanımı

Sitemizi ziyaret ederek, sizlere daha iyi hizmet verebilmek için kullandığımız çerezlere izin vermektesiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız